O nas

Tworzymy platformę edukacyjną i likwidujemy bariery językowe w firmach.

Naszą misją jest tworzenie kursów, które umożliwią swobodną komunikację pracowników z różnych krajów. Opracowaliśmy system nauki pozwalający szybko przygotować się do komunikacji w miejscu pracy, nawet osobom bez znajomości języka na poziomie komunikatywnym.

Wiemy jednak, że sam język to czasem za mało. Nasi partnerzy potrzebują wsparcia w innych obszarach wdrożeniowych, co my z sukcesem wplatamy w nasze kursy. Są to obszary dotyczące różnic kulturowych, na przykład kultury organizacji oraz czasu pracy i wiele innych.

Dzięki naszym usługom firma zyskuje pracownika przygotowanego językowo i wdrożonego już w pierwszym dniu pracy (z kompleksową wiedzą o charakterze miejsca, niezbędną do sprawnego funkcjonowania w firmie i poruszania się po niej).

W naszych kursach wykorzystujemy innowacyjne metody nauczania. Dokładnie analizujemy potrzeby partnera i przyszłych użytkowników platformy. Bierzemy pod uwagę ramy czasowe założone przez naszych klientów. Razem z zespołem ekspertów dobieramy odpowiednie metody i układamy program nauki, który  zapewni osiągnięcie założonych rezultatów.

Kim jesteśmy?

Twórcami platformy edukacyjnej z innowacyjnymi metodami nauczania.

Co robimy?

Likwidujemy językowe bariery w firmach.

W jaki sposób?

Tworzymy kursy językowe oraz językowo-wdrożeniowe na konkretne potrzeby firm.

Schemat współpracy z nami

Dlaczego warto z nami współpracować

DLA FIRMY

DLA HR

Przykłady kursów, które zrealizować dla naszych partnerów

Współpraca z nami to czysty zysk i przyjemność

Skontaktuj się z nami

Podoba Ci się nasz koncepcja i czujesz, że pomogłaby Twojej firmie.​ Napisz do nas. Chętnie spotkamy się z Tobą i ustalimy jak możemy to zrobić.